Contiplan puhastuslapid "KÕIK-ÜHES-KOOSTIS", N25

Tootekood: CON25
Kaubamärk: Clinell
Ühik: tk
Hind:
4,85 €
Kogus:

CONTIPLAN – „KÕIK-ÜHES-KOOSTIS“ eelniisutatud puhastuslapid nahale pakuvad  ainulaadset üheetapilist lahendust puhastamiseks, niisutamiseks ja kaitseks.

Pidamatusega seotud dermatiit e. nö. mähkme-dermatiit on põletik, mis võib tekkida uriini ja/või rooja kokkupuutel nahaga.

Mähkme-dermatiit on pidamatuse komplikatsioon, mis kahjustab nahka, soodustab nahainfektsiooni ja suurendab lamatiste ohtu. Selle vältimine põhineb naha kokkupuute takistamisel või minimeerimisel naha kaitsevahendi pealekandmise teel.

Contiplan – puhastuslapid sisaldavad 10% kaitsekreemi (4% dimetikooni ja 6% vedelat parafiini), et kaitsta nahka soovimatu niiskuse eest ning tekitada oluline kaitsebarjäär roojale ja uriinile ning seeläbi vältida pidamatusega seotud dermatiiti. Puhastuslappe saab kasutada kiiresti ja lihtsalt ning need asendavad tõhusalt traditsioonilisi pidamatusega seotud hooldusmeetodeid, nagu seebiveega kausside, kuivatuslappide, puhastusvahtude ja kaitsekreemide kasutamine.

Kaitsebarjäär − 4% dimetikooni ja 6% vedelat parafiini. Moodustuv kaitsebarjäär kaitseb pikaajalise kokkupuute eest rooja ja uriiniga, et võimaldada kiiremat paranemist. See vähendab tundliku naha puudutamise vajadust ja hõõrdumiskahjustusi.

Niisutav – lisatud niisutavad ained aitavad vältida korduvast seebi ja veega pesemisest tingitud kuiva naha ohtu.

Puhastav – pehmetoimeline, seebivaba puhastav koostis eemaldab rooja ja uriini tõhusalt ühe tõmbega, vähendades naha liigse puudutamise vajadust. Lapid on kerge aroomiga, et aidata kõrvaldada ebameeldivaid lõhnu, võimaldades patsiendil tunda enda värskena ja mugavalt.

Hüpoallergeenne – dermatoloogiliselt testitud, parabeenide vaba ja naha suhtes neutraalne pH.

Pikaajaline toime – kaitsebarjääri funktsioon tagab pikaajalise kaitse niiskuse eest, aidates nahal kiiresti paraneda.

Naturaalsed taimeekstraktid – kummeli- ja nõiapähklipuuekstraktidel on põletikuvastased omadused ning need soodustavad naha püsimist tervena.

KASUTAMINE:

  1. Pühkige eest taha, tuharate poole, ühes suunas.
  2. Vahetage kuivaks muutunud või saastunud lapp välja ja visake ära. Korrake pärast igat pidamatuse episoodi, nii päeval kui ka öösel.
  3. Laske nahal kuivada.
  4. Contiplani võib panna sanitaarjäätmete või tavaliste olmejäätmete prügikasti. Ei sobi loputamiseks ja korduvaks kasutamiseks.

 

Sarnased tooted
Tootekood: CAHW100
12,14 €