HeelBalm pilt.jpg Zoom

Kannapalsam HEEL BALM 60 ml

Tootekood: DTHB060
Kaubamärk: Dermatonics
Ühik: tk
Hind:
7,50 €

125,00 €/L
Kogus:

Kuivadele ja karedatele ja paksenenud nahaga kandadele üks kord päevas.

Nii tavalisele kui ka diabeetilisele nahale.
 
Kasutusjuhised: peske jalad puhtaks ja kuivatage rätikuga. Kandke Dermatonicsi
kannapalsamit tallaalustele kahjustunud kohtadele üks kord päevas. Kipituse vältimiseks kandke kreem lõhede servadele, mitte peale. Pärast pealekandmist pange jalga sokid või jalatsid, et vältida kreemi sattumist vaipadele, voodiriietele jms. Pärast kasutamist sulgege tuub.
Dermatonicsi kannapalsamit on katsetatud ja seda võib peale kanda ka kaks korda päevas, kuid katsetest ilmnes, et ettenähtud koguse kahekordistamine ei paranda naha seisundit olulisel määral.
 
Näidustused: kareda, kuiva, lõhenenud ja dehüdreerunud nahaga jalataldade ja kandade raviks. Mõeldud 12aastastele ja vanematele patsientidele.
 
Vastunäidustused: ärritunud või põletikuline nahk. Allergia koostisosade, lanoliini vastu.
Õhuke tallaalune nahk.
 
Tähelepanu! Peske pärast pealekandmist hoolikalt käsi. Nahaärrituse korral lõpetage kasutamine. Kasutamisel järgida ainult siinseid või arsti antud juhiseid. Rasedad peaksid enne kasutamist konsulteerima oma perearstiga. Kui avastate pakendi avamisel, et palsam on lekkinud, siis ärge kasutage. Vältige toote sattumist silma.
 
Kõrvalmõjud: võib ärritada põletikulist nahka.
 
Toimeained: uurea niisutab nahka, aitab suurendada naha pealiskihi veesidumisvõimet ja eemaldada surnud naharakke. Parabeenivaba.
 
Pakendi suurus: 60 ml
 
Säilitamine: säilitage kuivas kohas temperatuuril 10–30°C ning HOIDKE LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS!
 
Koostis: vesi, uurea, lanoliin, petrolaat, C12-15-akrüülbensoaat, akrulaadi kopolümeer, mesilasevaha, dimetikoon, glütseriin, fenoksüetanool, etüülheksüülglütseriin, trietanoolamiin, parfüüm.
 
Tootja: Dermatonics Ltd. 3 Bramley Rd St Ives PE27 3WS, UK.