ZAP Sääsevastane käepael

Tootekood: G03388
Kaubamärk: Visiomed
Ühik: tk
Hind:
8,35 €
Kogus:

ZAP™  100% TÕHUS SÄÄSETÕRJEVAHEND - EFEKTIIVSEM!

 

TUTVUSTUS

Visiomed® töötas välja kahekihilise sääsetõrjepaela, mis kaitseb nahka kokkupuute eest sääskedevastaste toimeainetega.

Käepael ZAP™ on mõeldud inimestele, kes on vastuvõtlikud sääskede, puukide, hammustavate putukate, kirpude jt hammustustest tingitud allergiate ja nahaärrituse suhtes.

Kokkupuude veega ei mõjuta käepaela ZAP™ tõhusust – ZAP™ on veekindel.

Reguleeritava pikkusega käepael ZAP™ sobib igale randmele ning seda võib kanda nii päeval kui öösel. Käepael tagab täiusliku kaitse õues, toas, reisil ja matkal. Käepaela ZAP™ saab kanda igapäevaseid toimetusi tehes, sportides ja sotsiaalsetel üritustel.

Stiilse kujunduse ja trendikate värvidega ZAP™ täidab isegi kahte eesmärki: kui käepaela sääskedevastane toime on kadunud, võib seda kanda moeka aksessuaarina.

Värvivalik: punane, kollane, roheline, lilla, sinine, must.

KOOSTIS/KASUTAMINE

DEET 10%, tsitronella 3%, geraniool 1,1%, limoneen 3,9%, QSP 100%. Käepaela ZAP™ pealmine silikoonkiht ja kogu pealispind sisaldavad geraniooli- ja tsitronellaessentse ning võimsat toimeainet DEET, mis toimib mõõdukas ja troopilises kliimas. See tehnoloogia tagab kandja ümber ühtlase, regulaarselt värskendatava sääskedevastase ringi, mille optimaalne mõju jääb püsima 15–20 päevaks. Väga sääserohketes kohtades tuleks optimaalse kaitse tagamiseks kanda kahte paela – ühte randmel ja teist pahkluu ümber.

KUIDAS JA KUHU KÄEPAEL ZAP™ KINNITADA

-          Reguleerige käepael ZAP™ enda randme ja/või pahkluu ümbermõõdule vastavaks. Jätke toote optimaalse eritumise tagamiseks naha ja paela vahele ca 1 cm vahe.

-          Pistke kaks ümmargust silikoonosa avadesse ja libistage ZAP™ randme ja/või pahkluu ümber. Käepael on veniv ja seda on lihtne paigaldada.

-          Jätke alumine osa (valge pind / valge alumine külg) naha poole.

-          Mugavuse tagamiseks lõigake pael sobivasse pikkusesse.

ETTEVAATUSABINÕUD JA HOIATUSED

Ehkki toode on valmistatud kahest silikoonkihist ja sääsetõrjevahend ei puutu nahaga kokku, tuleks vältida naha kokkupuudet paela pealispinnaga. Käepaela ei tohi suhu pista. ZAP™ ei sobi alla kolmeaastastele lastele, lastele, kellel on esinenud krampe, lapseootel (esmakordselt) ja imetavatele naistele. Vältige toote kokkupuuteid silmade, haavade ja marrastuste ning limaskestadega.

Kui te ei ole kindel, kas peaksite käepaela ZAP™ kasutama, pidage nõu arsti või apteekriga. Nahaärrituse või allergia tekkimise korral võtke pael ära, loputage piirkonda hoolikalt puhta veega ja pidage nõu arsti või apteekriga.

Hoidke kuivas, hämaras kohas. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Kui te käepaela ZAP™ pikema aja jooksul ei kasuta, hoidke seda torus, et paela omadused jääksid kestma järgmise kasutuskorrani.

KÄEPAELA ZAP™ TÕHUSUS

  • Mida peate teadma? Käepael ZAP™ eritab õrna tsitronella ja DEET-i lõhna (inimeste jaoks on see lõhnatu), mis on tugeva putukatevastase toimega.
  •  Kuidas see toimib? DEET blokeerib sääse haistmistundlad nii, et ta ei suuda inimese kehaeritisi, nt piimhapet tuvastada. Sääsk on häiritud, kaotab orienteerumisvõime, ei leia üles rünnatavat nahapinda ega saa seega hammustada.

 

Küsige apteekrilt täpsemat teavet.

 

© 11/2018 Laboratories Visiomed, ZAP™ Registreeritud kaubamärk ja mudel. Kõik õigused kaitstud. Fotod on ainult illustratsiooniks.